Втрата близької Вам людини може настати раптово. Родичам, не дивлячись на величезне горе, доводиться самим займатися похоронами. Для правильної організації поховання слід враховувати багато нюансів, а також необхідно виконати ряд формальностей, які є обов’язковими, у разі смерті людини. Наша служба гарантує швидке та кваліфіковане рішення всіх організаційних питань включаючи: юридичне оформлення, підготовку тіла померлого, проведення церемонії прощання та поховання, або кремації.

Щоб не стати жертвою нечесних і некомпетентних «помічників», які прагнуть будь-яким шляхом влізти до Вас у довіру через безліч посередників, - заздалегідь проконсультуйтеся з фахівцями нашої служби, які підготують Вас до збалансованої поведінки, в момент настання смерті близької Вам людини. Цим Ви не допустите зростання ціни, в разі вартості послуг по підготовці померлого до поховання, та самих похорон.

Дзвоніть нам, ми допоможемо Вам. Надаємо всі види ритуальних послуг: послуги моргу, постмортальні. А також репатріаційні, - за місцем бажання замовника, по всій території України та за кордоном.