м. Київ, вул. Петра Радченка 27 / Кадетський гай 6

Підібрати доглядальницю за типом догляду

Послуги доглядальниці у Києві

Приходящая сиделка

Зазвичай послуг доглядальниці потребують літні люди, які вже не в змозі якісно доглядати себе самостійно внаслідок похилого віку або хвороб. Але вони правильно орієнтуються у просторі та в часі, самостійно ходять у туалет. Доглядальниця лише допомагає ...

Сиделка для пожилого

Захворіти може кожна людина. Якщо в молодому віці недуги переносяться легше, то людям похилого віку складніше впоратися з різними хворобами. На їх одужання йде більше часу.

Уход за больными после инсульта

Найчастіше від інсультів страждають люди похилого віку, з підвищеним артеріальним тиском, цукровим діабетом або атеросклерозом. У стаціонарних відділеннях медичних закладів Києва хворі одержують необхідне лікування. Після виписки з лікарні пацієнтам необхідний додатковий догляд у домашніх умовах, під наглядом лікаря та медичної сестри.

Уход за пациентами в послеоперационный период

Доглядальниці патронажної служби «Турбота» надають послуги з догляду за післяопераційними пацієнтами, які перебувають у стаціонарі чи домашніх умовах. Хворому забезпечується догляд високому рівні. Виконання гігієнічних процедур є обов'язковим. Окрім цього, працівники патронажної служби стежать за дотриманням чистоти у приміщенні, де знаходиться їхній підопічний. Миття підлоги, провітрювання, кварцювання приміщення, використання водяної пари та спека для дезінфекції кімнати входить до обов'язків доглядальниці. Використані бинти, ватяні тампони та марлі спалюються.

Отправить заявку

Надіслати заявку

Ви можете передзвонити нам або залишити заявку на патронаж у формі зв'язку.
Ми проконсультуємо та підберемо найкращий варіант для Вас

Замовити ЗВОРОТНИЙ ДЗВІНОК

Ваше ім'я?
У телефоні лише цифри

Патронажна служба

Патронажем називають догляд на дому та в стаціонарі за хворими чи літніми людьми.

Головні складові успіху Патронажної служби «Турбота» – хороші доглядальниці та поважне ставлення до клієнтів.

Телефони центру

+38 097 259-33-98

+38 099 476 70 17

+38 073 473-73-30

працюємо: 9:00 - 20:00