Від раку страждають люди у всьому світі. Ця недуга діагностується у десяти мільйонів пацієнтів на рік. Ця хвороба забирає життя понад вісім мільйонів людей.
У половині випадків рак діагностується вже на запущених стадіях. Повне одужання у такій ситуації вже неможливе. Такі онкологічні хворі потребують паліативної допомоги. Такі послуги надають співробітники патронажної служби «Турбота».

Поліпшення якості життя невиліковно хворих пацієнтів є основним завданням родичів та медичного персоналу.

Догляди патронажної служби «Турбота» керуються етичними нормами під час спілкування з онкологічними хворими. Працівники патронажної служби намагаються максимально використовувати фізичні та емоційні сили хворого, щоб він почував себе повноправним членом суспільства. Різноманітні форми паліативної допомоги застосовуються нашими доглядальницями. Останні місяці життя хворого зазвичай минають удома. У цей час дуже важливо всіляко відволікти підопічного від тяжких думок.

Догляди патронажної служби «Турбота» мають великий досвід догляду за онкологічними хворими. Завдяки цьому, якість життя невиліковно хворих підопічних залишається на досить високому рівні, незважаючи на недугу. Успіх багато в чому залежить від родичів пацієнта, їх прагнення якомога довше підтримувати життя близької людини.

Однією з основних форм лікування онкологічних захворювань є хіміотерапія. Ця процедура дуже часто викликає ряд неприємних симптомів у пацієнтів, наприклад, нудоту та блювання. Доглядальниці нашої патронажної служби знають, як боротися з такою реакцією на хімічні препарати. Застосування різноманітних фармакологічних засобів значно покращує якість життя пацієнтів. Це стосується і препаратів наркотичного ряду, які можуть зменшити біль пацієнтів.

Дуже важливо, щоб паліативна допомога надавалася вдома. Це підвищує ефективність її використання. Пацієнт, його родичі та працівники патронажної служби консультуються з лікарями, отримують додаткову інформацію, яка необхідна для правильної організації життя хворого будинку. Люди, які потрапили в таку складну життєву ситуацію, не повинні залишатися наодинці із проблемою. Доглядальниці фірми «Турбота» не тільки добре знаються на сучасних лікарських препаратах, але також мають навички надання психологічної допомоги онкологічному хворому та його близьким.

Догляди патронажної служби «Турбота» чітко знають, як важливо дотримуватися всіх приписів лікарів, вчасно приймати ліки, дотримуватися дієти. Також співробітники нашої фірми проведуть усі процедури, які потрібні під час догляду за пацієнтом.

Однією з головних завдань доглядальниці патронажної служби є створення атмосфери благополуччя, спокою та умиротворення. Це сприятливо позначається на стані підопічного.

Якісне та неухильне виконання всіх призначень лікарів сприяє покращенню стану пацієнта, підвищенню якості його життя.
Звернувшись до професіоналів патронажної служби «Турбота», ви отримаєте фізичну та психологічну допомогу по догляду за онкологічними хворими. Ми зробимо вам все, що в наших силах. І навіть більше! Ви не залишитеся віч-на-віч із проблемою.