Догляд за людьми, які страждають на хворобу Альцгеймера

Хвороба Альцгеймера – це досить поширене захворювання. Понад 44 мільйони людей у всьому світі страждають від цієї недуги. Поява хвороби Альцгеймера в одного з членів сім'ї кардинально змінює не лише його життя, а й уклад людей. Не можна залишатися наодинці із проблемою.

Симптоми хвороби Альцгеймера:

 • часткова або повна втрата пам'яті;
 • проблеми під час виконання завдань, які раніше не викликали проблем;
 • зміна настрою через недугу;
 • віддалення від близьких людей;
 • проблеми у просторовій орієнтації;
 • проблеми у спілкуванні (усному та письмовому);
 • погіршення зорового сприйняття.

Співробітники патронажної служби Києва «Турбота» здатні значно покращити якість життя людей, які страждають від хвороби Альцгеймера. Доглядальниці нашої фірми не використовують фармакологічні засоби для вирішення цієї проблеми. Працівники патронажної служби уважно стежать за найменшими змінами у поведінці своїх підопічних та повідомляють про них лікарів. Доглядальниці забезпечують прийом запропонованих ліків про чіткий встановлений час. Наші співробітники організовують різні види діяльності, які сприятливо позначаються на стані хворих. Також доглядальники патронажної служби «Турбота»" за допомогою поведінкового втручання регулюють найбільш поширені стани хворих, наприклад, агресію, занепокоєння та безсоння.

Для забезпечення комфортних умов людині, яка страждає від хвороби Альцгеймера, родичі та персонал патронажної служби мають працювати злагоджено. Догляд за пацієнтом із такого роду деменцією вимагає від оточуючих людей великих зусиль, терпіння та спокою. На ранніх стадіях хворий не потребує серйозного догляду. Але з розвитком хвороби допомога сторонніх потрібна дедалі більше. Зрештою, пацієнту із хворобою Альцгеймера потрібно буде допомагати цілодобово.

Найбільше незручностей родичам хворого завдають його змін у поведінці. Але при цьому пацієнти чудово розуміють почуття та емоції, які на них спрямовані. Доглядальниці патронажної служби «Турбота» дуже дбайливо ставляться до пацієнтів із хворобою Альцгеймера. Наші співробітники поважають почуття власної гідності пацієнтів. Доглядальниці не кваплять підопічних, дають їм час на осмислення інформації та адекватного реагування.
Догляд за людиною, яка страждає від хвороби Альцгеймера, вимагає багато фізичних та моральних сил. Іноді у родичів можуть опускатися руки, накочує втому.

Подумайте, що саме заважає вам на якийсь час розслабитися?

 1. Ви відсуваєте свій добробут на другий план.
 2. Вам здається, що тільки ви здатні якісно доглядати хвору людину.
 3. Ви просто не знаєте, як можна забезпечити правильний догляд у вашу відсутність.
 4. У вас не залишилося сил будувати плани.
 5. Ви думаєте, що не потребуєте відпочинку.

Не впадайте духом. Ваше гарне самопочуття та настрій благодатно позначається на вашому підопічному. А патронажна служба «Турбота» допоможе вам створити найкомфортніші умови не тільки для хворого родича, але і для вас. Ми надамо вам доглядальницю, яка виконуватиме обов'язки для догляду за пацієнтом.

Догляди можуть чергувати цілодобово згідно зі складеним графіком.