Реабилитация пациентов после инсульта

У деяких випадках всі функції організму швидко відновлюються після перенесеного інсульту. І людина повертається до звичайного життя за кілька місяців. Але буває, що період реабілітації затягується. Доглядальниці патронажної служби «Турбота» можуть проводити лікувальні процедури, а також заняття з відновлення мовної діяльності. Наші фахівці чудово розуміють, як необхідно проводити всі заходи щодо реабілітації систематично, протягом тривалого часу.

Найважливіше докласти багато зусиль у перші місяці після перенесеного інсульту. Щоденні заняття із постійним збільшенням навантаження є неодмінним атрибутом відновлювального курсу. Пацієнт обов'язково має стати на облік та періодично проходити обстеження у невролога. Родичі обмовляють з лікарем всі процедури, які потрібно виконувати доглядальниці. Найкращим варіантом буде звернення до спеціалізованих реабілітаційних центрів. Але якщо такої можливості немає з якихось причин, не треба впадати у відчай. Доглядальники патронажної служби «Турбота», слідуючи розробленим медиками методикам, проведуть усі процедури, яких потребує хворий. Пацієнт поступово повернеться до активного життя.

Відновлювальний процес після перенесеного інсульту схожий на розвиток дитини з ранніх днів життя. Пацієнт наново вчиться керувати рухами рук і ніг, намагається сідати, вставати, робити перші кроки, контролювати функції виділення організму. У цей час формуються соціальні навички пацієнта. Людина вчиться говорити, самостійно приймати їжу, доглядати себе, поводитися з побутовими приладами. Все виходить далеко не з першого разу. Тому хворий потребує постійної підтримки, турботи та любові. Доглядальниці патронажної служби «Турбота» звертаються зі своїми підопічними дуже ласкаво, щоб хворий відчував турботу та впевненість оточуючих у його одужанні.