Послуги доглядальниці патронажної служби «Турбота» необхідні в тому випадку, якщо ваші рідні люди потребують не безперервного догляду, а періодичного надання допомоги. Наші працівники допоможуть вашим близьким провести гігієнічні процедури, їсти, вийти на вулицю. Час зайнятості сиділки визначається в кожному випадку індивідуально.

Зазвичай послуг доглядальниці потребують літні люди, які вже не в змозі якісно доглядати себе самостійно внаслідок похилого віку або хвороб. Але вони правильно орієнтуються у просторі та в часі, самостійно ходять у туалет. Доглядальниця лише допомагає їм виконувати всі необхідні процедури, оскільки родичі зайняті на роботі і не мають такої можливості.

Дуже часто в нашу патронажну службу звертаються за допомогою доглядальниці люди, чиї родичі перебувають у важкому стані. У такому разі ми рекомендуємо користуватися послугами постійної доглядальниці, яка має медичну освіту та відповідний досвід роботи. Іноді стан пацієнта настільки важкий, що йому необхідний цілодобовий догляд. Слід звернути увагу на те, що погодинне чергування обійдеться вам набагато дорожче, ніж послуги доглядальниці, яка мешкає у вашому будинку.

Якщо у вас немає досвіду по догляду за хворими у тяжкому стані, то ви зможете проконсультуватися з доглядальницею патронажної служби «Турбота». Крім того, у вас буде можливість спостерігати за роботою нашого персоналу під час їх чергування. Ви зможете виконувати процедури спільно з нашими доглядальницями, поки не набудете необхідного досвіду. Навчитися правильно доглядати тяжкохворих пацієнтів під силу будь-якій здоровій людині, яка прагне отримати ці знання та вміння.

У практиці патронажної служби «Турбота» бували випадки, коли медичні установи забороняли родичам пацієнтів, та працівникам нашого агентства перебувати вночі біля хворого. Причини таких обмежень нам не зрозумілі. Але й у такій ситуації ми готові вам допомогти. Доглядальниця буде чергувати невідлучно біля важкого хворого в денний час, наскільки це буде допустимо правилами лікарні.

.