Найкращі няні для Вашої дитини тільки у нас

Пошук няні для дитини – це дуже відповідальна справа. Перед початком цієї процедури, перш за все, необхідно з'ясувати кілька питань. Перше, яку суму ви плануєте платити няні. Вартість послуг залежить від багатьох факторів: кваліфікації няні, досвіду роботи, завантаження та переліку обов'язків, які їй потрібно буде виконувати. На сьогоднішній день вартість послуг няні у Києві варіюється від 1,5 до 5 доларів за одну годину. Якщо ж ви хочете запросити досвідчену няню-вихователя з необхідною кваліфікацією та освітою, тоді вам доведеться платити не менше 2,5 доларів за годину роботи.
Патронажна служба «Турбота» завжди йде назустріч своїм клієнтам. Тому оплата послуг няні здійснюється виключно за відпрацьований годинник. На місяць зарплата няньки може бути від 250 до 800 доларів.

Якщо вам потрібна няня, яка житиме з вами постійно, то її послуги обійдуться вам у суму від 500 до 800 доларів. Якщо ж ви плануєте запрошувати вихователя для дітей подобово, вартість такого виду послуг оцінюється в 20 доларів на добу. Нелегко знайти няню, яка погодиться працювати за нестандартним графіком. Наприклад, лише вранці, увечері чи у вихідні дні. На такі умови можуть погодитись студенти, пенсіонери, тобто люди, яким потрібний додатковий заробіток. Для нашої служби немає безвихідних ситуацій. Ми допоможемо вам вирішити таку проблему.

Коло обов'язків няні

Обов'язки, які виконуватиме нянька, чітко обговорюються на співбесіді. Патронажна служба «Турбота» може підібрати підходящий варіант для найвибагливіших батьків. Ми знайдемо няню, яка просто доглядатиме за вашою дитиною, або підберемо вихователя, здатного навчити вашу дитину кількома мовами.

Якщо ви шукаєте няню для найменших діток, наша патронажна служба запропонує вам кандидата з відповідною освітою (педагогічним або медичним). Наша няня виконуватиме всі процедури, необхідні для вікової категорії вашої дитини. Наші співробітники стежитимуть за дотриманням гігієнічних норм. Для найменших може бути проведений талановитий масаж. Няні нашого агентства мають різноманітні виховні методики. Якщо ви дуже завантажені на роботі та не маєте змоги регулярно відвідувати дитячого лікаря, то співробітники патронажної служби «Турбота» допоможуть вам у цьому. Також няня-вихователь може відводити вашу дитину в дитячий садок або школу, і забирати дитину після занять. Крім того, няня може прибирати кімнату малюка та готувати йому їжу, за попереднім погодженням з батьками. За додаткову плату в обов'язки няні можуть бути включені повне прибирання квартири, прання та прасування загальної білизни, приготування їжі для всієї родини.

Можливі графіки роботи няні

Залежно від ваших потреб, вихователі нашої служби можуть працювати у різних режимах. Ви можете вибрати для себе оптимальний варіант.

  1. Постійне проживання в будинку замовника (найбільш зручний графік).
  2. Повний робочий день (наприклад, з 8.00 до 19.00)
  3. Неповний робочий день (кілька годин на добу).
  4. Супровід дитини під час прогулянок або відвідування з нею різних секцій).
  5. Робота на ніч. Цей вид зайнятості є найдорожчим.

Графік роботи няні підбирається індивідуально, залежно від бажання клієнтів. Якщо ви потребуєте послуг вихователя 10 годин на добу, то краще запросити на роботу двох нянь. Вони можуть працювати по п'ять годин на день або позмінно за добу.

За надання послуг з пошуку персоналу патронажна служба «Турбота» бере фіксовану оплату.

Всі особливості послуг, що надаються, ретельно описуються в Договорі, який патронажна служба «Турбота» укладає з клієнтом перед початком надання допомоги. Обговорюється графік роботи, вказується перелік обов'язків, які виконуватиме няня. Ступінь відповідальності працівника також фіксується у Договорі. Чітко прописується розмір та порядок оплати послуг вихователя-няні. Роботодавець отримує від нашої служби повну інформацію про найманого працівника: паспортні дані, освіту, попередній досвід роботи, прописку, місце проживання.

Якщо з якихось причин робота няні вас не задовольняє, агентство «Турбота» підбере для вас іншу кандидатуру.
Ми розуміємо, що вибір няні – це дуже важливий та відповідальний процес. Ми готові взяти на себе цю відповідальність. Працювати нянею непросто. Це серйозна професія, яка потребує великої віддачі. Від того, наскільки добре складуться взаємини між батьками, нянею і малюком, багато в чому залежить якість послуг та благополучний розвиток вашої дитини.